Ankara Teknik Bilişim ve Bilgisayar Kursu

Bünyesinde bireysel ve kurumsal eğitimler verilmektedir.

Ankara Teknik Bilişim ve Bilgisayar Kursu bünyesinde bireysel ve kurumsal eğitimler veren,

Autodesk ve Solidworks’ün Yetkili Eğitim ve Sınav Merkezi olması avantajıyla Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikalar veren, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ruhsatlı özel bir eğitim kurumudur.

Bilgi birikimini kursiyerlere aktararak ideallerindeki mesleğe kavuşmalarını sağlamak, mesleklerinde rakiplerinden bir adım önde olmaları için gerekli eğitimi vermek üzere yola çıkan Ankara Teknik Bilişim ve Bilgisayar Kursu, alanlarında başarılarını ispat etmiş ve tanınmış kurucuları ve eğitimcileri ile kısa zamanda sektörde ismini duyurmuş, son teknoloji yazılım ve programları kursiyerleri ile paylaşmaya başlamıştır. Ankara Teknik Bilişim ve Bilgisayar Kursu bünyesinde bireysel ve kurumsal eğitimler verilmektedir.

Ankara Teknik Bilişim & Bilgisayar Kursu Olarak


Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar Kursuyuz

Autodesk Yetkili Eğitim Merkeziyiz

Solidworks Yetkili Eğitim Merkeziyiz

Ankara Teknik Bilişim & Bilgisayar Kursu Olarak Hedeflerimiz:

Sektörümüzde ilerleyen senelerde yerimizi sağlamlaştırarak öncü bir kurum olmak, hizmet kalitelimizi eksiltmeden artırmak, istihdama nitelikli iyi yetişmiş uluslararası Sertifikalara sahip kursiyerler ile katkıda bulunmak, ana hedeflerimizdendir. İlerleyen zamanlarda bireylerin ve kurumların en çok tercih ettiği eğitim kurumu olmak, bilgi, tecrübe, saygı ve iş disiplinini aynı çatı altında buluşturmak ve bu özelliklere sahip kursiyerler yetiştirmek hedeflerimiz arasındadır.